Děláme jídlo s chutí

Akce

UZAVŘENÍ RESTAURACE

UPOZORNĚNÍ NAŠIM VÁŽENÝM HOSTŮM. RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI, ŽE I VZHLEDEM KE STÁLE PŘETRVÁVAJÍCÍMU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR O UZAVŘENÍ GASTRONOMICKÝCH PROVOZŮ, PROBÍHAJÍ V NAŠÍ „RESTAURACI NA STOVCE“ , PŘÍPRAVNÉ PRÁCE NA JEJÍ ZNOVUOTEVŘENÍ. JIŽ NYNÍ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ŘADU ZLEPŠENÍ A NOVINEK. PEVNĚ VĚŘÍME, ŽE K OBNOVENÍ PROVOZU RESTAURACE, TEDY PO ROZVOLNĚNÍ, DOJDE NA PŘELOMU MĚSÍCE DUBNA A KVĚTNA. UPOZORŇUJEME NAŠE ZÁKAZNÍKY, ŽE I NADÁLE NEBUDE ZAJIŠŤOVÁNA SLUŽBA ROZVOZU PIZZY A HAMBURGERŮ. O DALŠÍM VÝVOJI VÁS BUDEME SAMOZŘEJMĚ PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A BUDEME SE TĚŠIT NA SETKÁNÍ S VÁMI. TÝM PRACOVNÍKŮ „ NA STOVCE „
Vložil: Restaurace Na Stovce 07.04.2021

Nabídka zaměstnání

Společnost ROCKSTEEL, s.r.o. hledá pro svou provozovnu Restaurace na Stovce zájemce na pozici brigádníka pro rozvoz pizzy a pomocné práce v kuchyni. V případě zájmu i trvalý pracovní poměr. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavé platové podmínky a zaměstnanecké benefity. Kontakt : mob. 731 047 821.
Vložil: Restaurace Na Stovce 21.10.2020

BURGER MÁNIE

Dovolujeme si vás pozvat na naši BURGER MÁNII, která se bude konat ve dnech 23. až 25.10. Nabídku si můžete prohlédnout v příloze. Těšíme se na vaši návštěvu.
Vložil: Restaurace Na Stovce 13.10.2020
1